Only Good Vibes Plūduriavimo Studijos Privatumo politika

Mažoji bendrija “Only Good Vibes”

PRIVATUMO POLITIKA 

MB „Only Good Vibes“ gerbdama savo svečių, klientų, partnerių bei kitų suinteresuotų šalių teisę į privatumą ir asmens duomenų konfidencialumą įsipareigoja adekvačiai ir sąžiningai tvarkyti registracijos ir apsilankymų studijoje metu gautus duomenis, neatskleisti gautos informacijos trečiosioms šalims, jei to neįpareigoja įstatymai ar atitinkamos institucijos.

Privatumo politika atspindi MB „Only Good Vibes“ taikomą svečių, klientų, partnerių bei kitų suinteresuotų šalių ir asmenų duomenų tvarkymo praktiką.

Jei Jums kiltų klausimų, susijusių su asmens duomenų tvarkymu ir taikomomis praktikomis, siųskite laišką el. paštu: hello@onlygoodvibes.lt .

 1. Informacijos rinkimas

MB “Only Good Vibes” vadovaujasi LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymu ir Bendruoju duomenų apsaugos Reglamentu (BDAR).

Toliau pateiktą informaciją apie asmenis renka MB “Only Good Vibes” vadovaujantys asmenys bei interneto svetainė www.onlygoodvibes.lt.

MB “Only Good Vibes” norėdama teikti paslaugas savo svečiams vadovaujantis geriausiomis praktikomis, apsaugoti savo svečių turtą ir teises į duomenų konfidencialumą, užtikrinant saugumą ir privatumą viešnagės metu, renka duomenis apie svečius kliaudamasi:

 • elektronine rinkodara – svečio sutikimu,
 • telefonu ar elektroniniu paštu (kai užsakomos įmonės paslaugos arba yra registruojamasi apsilankymams plūduriavimo studijoje),
 • elektroninėmis rezervavimo sistemomis (užsakant įmonės paslaugas).
 1. Asmeninės informacijos naudojimas

MB “Only Good Vibes” naudoja ar ateityje gali naudoti asmenų privačius duomenis šiais tikslais:

 • teikdama plūduriavimo, sveikatinimo, masažo, terapijos ir kt. Paslaugas;
 • tvarkydama užsakymus, registracijos procesus, užklausas;
 • siųsdama informaciją apie mūsų teikiamas paslaugas, bei specialius pasiūlymus (jeigu Jūs sutinkate gauti tokią informaciją);
 • susisiekdama  su svečiais dėl suteiktų paslaugų kokybės įvertinimo ir nuomonės,
 • siekdama užtikrinti svečių saugumą.
 1. Asmens duomenų perdavimas

Svečių pateikti asmeniniai duomenys jokiomis aplinkybėmis nebus teikiami ar atskleidžiami trečiosioms šalims, išskyrus šiuos atvejus:

 • draudimo kompanijoms (su svečio žinia), jei svečias yra apsidraudęs ir naudojasi  draudimo kompanijos apmokamomis paslaugomis, bei
 • jei tai yra reikalinga tinkamam ir kokybiškam paslaugų atlikimui įmonės viduje (pvz.: paslaugas teikiantys specialistai, terapeutai gali tarpusavyje dalintis reikalinga informacija tam, jog suteikti aukščiausios kokybės paslaugas);
 • teisėsaugos institucijoms pagal Lietuvos Respublikos teisės aktų numatytą tvarką,
 • jei yra gautas sutikimas Asmens duomenų atskleidimui, tais atvejais, kurie nėra paminėti aukščiau.

Turėdami jūsų sutikimą, susisiekti su Jumis telefonu ar el. paštu tiesioginės rinkodaros tikslais, siųsime tik jus potencialiai dominančią informaciją apie pasiūlymus pritaikytus jums.

Bet kuriuo metu galite atsisakyti ar koreguoti šios informacijos gavimą susisiekę su mumis el. paštu hello@onlygoodvibes.lt.

Jūs turite teisę nesutikti, kad būtų tvarkomi jūsų asmens duomenys tiesioginės rinkodaros tikslais, nenurodydami nesutikimo motyvų, taip pat raštu prašyti ištaisyti neteisingus, neišsamius, netikslius asmens duomenis. Apie savo nenorą ar nesutikimą, jog jūsų privatūs duomenys būtų kaupiami ir naudojami, turėtumėte tiesiogiai pranėšti MB “Only Good Vibes” studijos darbuotojams telefonu, elektroniniu paštu, užpildę susisiekimo formą www.onlygoodvibes.lt puslapyje arba žodžiu.

Jūsų asmeninę informaciją saugosime tiek, kiek to reikės šioje privatumo politikoje nurodytiems tikslams įgyvendinti. 

Naujienlaiškių prenumeratos ir tiesioginės rinkodaros tikslu duomenys saugomi ne ilgiau nei 5 metus.  

Jūs turite teisę susipažinti su mūsų turimais Jūsų Asmens duomenimis. Siekdami sužinoti, kokius jūsų Asmens duomenis surinkome ar gavome, kokiais tikslais jie tvarkomi ir, ar visi Jūsų Asmens duomenys yra išsamūs bei teisingi, turite iš anksto kreiptis į mus iš elektroninio pašto adreso, kuris buvo mums pateiktas. Skambinant ir teiraujantis telefonu tokios informacijos neteikiame.

Jūs taip pat turite teisę:

 • pateikę mums prašymą raštu, elektroniniu paštu ar telefonu reikalauti sustabdyti Asmens duomenų tvarkymo veiksmus;
 • sužinoti kokius duomenis apie jus saugome ir tvarkome;
 • būti pamirštiems, reikalauti, kad mes sunaikintumėme apie jus turimus duomenis;
 • reikalauti, kad apie jus tvarkomus duomenis perduotume kitam asmens duomenų valdytojui,
 • nesutikdami su Privatumo politika nesutikti, kad būtų tvarkomi jūsų Asmens duomenys;
 • iš karto išreikšdami savo nesutikimą arba pateikti vėlesnį pranešimą nesutikti, kad jūsų Asmens duomenys būtų tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslais.

Užsakydami mūsų teikiamas paslaugas, Jūs sutinkate, kad Jūsų Asmens duomenys būtų naudojami siekiant įvykdyti užsakomas paslaugas. Jūs iš anksto sutinkate, kad jūsų Asmens duomenis mes turime teisę laikyti serveryje ar debesyje, tiek, kiek tai yra būtina, vadovaujantis LR teisės aktų reikalavimais.

Bet kokį prašymą ar nurodymą, susijusį su Asmens duomenų tvarkymu, Jūs turite pateikti mums raštu vienu iš šių būdų:

 • įteikiant tokį prašymą ar nurodymą mums tiesiogiai adresu A. Smetonos g. 3-49A, Vilnius;
 • išsiunčiant tokį prašymą ar nurodymą elektroninio pašto adresu hello@onlygoodvibes.lt;
 • gavę tokį Jūsų prašymą ar nurodymą, pateiksime atsakymą bei atliksime prašyme nurodytus veiksmus. Atsakymas Jums bus pateiktas raštu per 10 darbo dienų;
 • administruodami savo paslaugas bei svetainę ir diagnozuodami galimus sutrikimus mes galime naudoti jūsų IP adresus.
 1. Slapukų naudojimas

Mes naudojamės slapukais (angl. cookies) siekdami nustatyti Jūsų tapatybę mūsų interneto svetainėse. Mūsų tikslas – kiek įmanoma personalizuoti teikiamas paslaugas, komercinius ir paslaugų pasiūlymus pagal Jūsų pomėgius.

Slapukas – tai nedidelis kiekis informacijos, kurį mūsų serveris išsiunčia į Jūsų kompiuterio standųjį diską, kad interneto svetainė atsimintų Jus. Šią informaciją gali sudaryti svetainės nuostatų duomenys, puslapio URL nuoroda, sugeneruotas unikalus kodas identifikacijai.

Slapukais gaunamą informaciją mes naudojame:

 • siekiant išvengti pakartotinės rezervacijos svetainės lankytojams;
 • siekiant Svečiams pateikti labiau individualizuotus pasiūlymus;
 • Atsiminti, su kuria rinkodarine medžiaga svetainės vartotojas jau buvo supažindintias;

Daugelis naršyklių yra nustatytos taip, kad automatiškai priimtų slapukus. Galite naršyklėje slapukus išjungti, bet žinokite, kad jeigu taip padarysite, galite netekti galimybės naudotis funkcijomis, kurios būtinos, kad interneto svetainė veiktų efektyviai ir tikslingai.  

​Iškilus papildomiems klausimams kreiptis: hello@onlygoodvibes.lt

 

x
Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų naudotojų patirtį. Naudodamiesi mūsų svetaine, jūs sutinkate su visais slapukais pagal mūsų slapukų politiką Sužinoti daugiau. Sutinku